Grid View:
Quickview

PlanetWaves PWAG10 Enstrüman kablosu 3m

(0)
Orders (0)
435,00 TL

PlanetWaves PWAG10 Enstrüman kablosu 3mPlanet Waves Kesici; kabloları iç yapısı ve altın uç sayesinde minimum sinyal kaybıyla en iyi sonucu verir.Uç bölümdeki on-off switch gitar ve amfi arasındaki istenmeyen sesleri kontrol edebilmeye yarar.Aynı zamanda switch yapmış olduğunuz tonlama ayarını bozmadan kullanabilme kolaylığını sağlar.Tamirini lehim..

Quickview

PlanetWaves PWAG15 Enstrüman kablosu 4.5m

(0)
Orders (0)
490,00 TL

PlanetWaves PWAG15 Enstrüman kablosu 4.5mPlanet Waves Kesici; kabloları iç yapısı ve altın uç sayesinde minimum sinyal kaybıyla en iyi sonucu verir.Uç bölümdeki on-off switch gitar ve amfi arasındaki istenmeyen sesleri kontrol edebilmeye yarar.Aynı zamanda switch yapmış olduğunuz tonlama ayarını bozmadan kullanabilme kolaylığını sağlar.Tamirini leh..

Quickview

PlanetWaves PWAG20 Enstrüman kablosu 6.10m

(0)
Orders (0)
294,00 TL

PlanetWaves PWAG20 Enstrüman kablosu 6.10mPlanet Waves Kesici; kabloları iç yapısı ve altın uç sayesinde minimum sinyal kaybıyla en iyi sonucu verir.Uç bölümdeki on-off switch gitar ve amfi arasındaki istenmeyen sesleri kontrol edebilmeye yarar.Aynı zamanda switch yapmış olduğunuz tonlama ayarını bozmadan kullanabilme kolaylığını sağlar.Tamirini le..

Quickview

PlanetWaves PWAGRA20 Enstrüman kablosu 6.10m

(0)
Orders (0)
550,00 TL

PlanetWaves PWAGRA20 Enstrüman kablosu 6.10mPlanet Waves Kesici; kabloları iç yapısı ve altın uç sayesinde minimum sinyal kaybıyla en iyi sonucu verir.Uç bölümdeki on-off switch gitar ve amfi arasındaki istenmeyen sesleri kontrol edebilmeye yarar.Aynı zamanda switch yapmış olduğunuz tonlama ayarını bozmadan kullanabilme kolaylığını sağlar.Tamirini ..

Quickview

PlanetWaves PWCGT10 Enstrüman kablosu 3m

(0)
Orders (0)
190,00 TL

PlanetWaves PW-CGT-10 Enstrüman kablosu 3m    In= Out T teknolojisi, Planet Waves kablolar saf sinyal şeffaflık için son derece seçkin bir üründür. Classic Serisi kabloları, nikel kaplamalı fişler, ultra saf oksijen bakır iletkenler, üstün dayanıklılık için triboelectric (taşıma) gürültü ve kalıplı gerinim önleyici neredeyse ortadan ..

Quickview

PlanetWaves PWCP04 Saz Mandallı Kelepçe

(0)
Orders (0)
330,00 TL

PlanetWaves PWCP04 Saz Mandallı KelepçeKapo Mandal Tipi Enstrüman Kelepçesi Renk SiyahKullanımı hızlı ve kolaydırHer perdeye takılabilirAyar yapmaya ihtiyaç göstermez.Elinize rahatça oturur.Çok hafif ve mikrometre (hassas ayar) gerginlik ayarı özellikli.Kullanım Yalanları Saz-Bağlama, Çümbüş, Elektro Saz, Akustik-Klasik Gitar Tüm telli Çalıgıl..

Quickview

PlanetWaves PWCP09 Mandallı Kelepçe

(0)
Orders (0)
425,00 TL

PlanetWaves PWCP09 Mandallı Kelepçe3-açılı KapoAyarlanabilir tansiyon.Siyah 3-Açılı capo perdelerde vızıltı yapmadan, her perdede yüksek melodi performans sağlar. 3-Açılı yapısıyla açma ve kapatma sırasında güç kullanımını azaltır. Takıldığı sapın profil yapısından bağımsız olarak eşit tansiyon uygular. Mikrometre ile tansiyon ve yatay basınç ayarı..

Quickview

PlanetWaves PWCP09S Mandallı Kelepçe

(0)
Orders (0)
425,00 TL

PlanetWaves PWCP09S Mandallı Kelepçe3-açılı KapoAyarlanabilir tansiyon.Siyah 3-Açılı capo perdelerde vızıltı yapmadan, her perdede yüksek melodi performans sağlar. 3-Açılı yapısıyla açma ve kapatma sırasında güç kullanımını azaltır. Takıldığı sapın profil yapısından bağımsız olarak eşit tansiyon uygular. Mikrometre ile tansiyon ve yatay basınç ayar..

Quickview

PlanetWaves PWCP16 Mandallı Kelepçe

(0)
Orders (0)
210,00 TL

PlanetWaves PWCP16 Mandallı Kelepçe Kapo Mandal Tipi Enstrüman Kelepçesi Renk SiyahKullanımı hızlı ve kolaydırHer perdeye takılabilirAyar yapmaya ihtiyaç göstermez.Elinize rahatça oturur.Çok hafif ve mikrometre (hassas ayar) gerginlik ayarı özellikli.Kullanım Yalanları Saz-Bağlama, Çümbüş, Elektro Saz, Akustik-Klasik Gitar Tüm telli Çalıg..

Quickview

PlanetWaves PWG15 Enstrüman kablosu 4.5m

(0)
Orders (0)
375,00 TL

PlanetWaves PWG15 Enstrüman kablosu 4.5mAltın kaplama uçlara sahip PW-G-15, özel olarak iki kez yalıtılmış enstrüman kablosudur. Gürültüyü engellemek ve en temiz sinyali iletmek için tasarlanan kablonun bağlantı uçlarının özel dizaynı, kullanım kolaylığı ve fazladan koruma sağlamaktadır.Uzunluk 4.5mRenk Siyah..

Quickview

PlanetWaves PWG20 Enstrüman kablosu 6.10m

(0)
Orders (0)
425,00 TL

PlanetWaves PWG20 Enstrüman kablosu 6.10mÇıkış = teknolojisinde seçkin yoluyla kendi sesini en ince detayları bile doğru aktarımı yaparken seçici bir müzisyen ve en zorlu durumlar için oluşturulmuş, Planet Waves,güçlü bir dayanıklılık sağlar. Özel Serisi kablolar, ultra saf bükülü çift, son derece düşük kapasitans için özel olarak formüle kaps..

Quickview

PlanetWaves PWGRA10 Enstrüman kablosu 3m

(0)
Orders (0)
325,00 TL

PlanetWaves PWGRA10 Enstrüman kablosu 3mÇıkış = teknolojisinde seçkin yoluyla kendi sesini en ince detayları bile doğru aktarımı yaparken seçici bir müzisyen ve en zorlu durumlar için oluşturulmuş, Planet Waves,güçlü bir dayanıklılık sağlar. Özel Serisi kablolar, ultra saf bükülü çift, son derece düşük kapasitans için özel olarak formüle kapsü..

Quickview

PlanetWaves PWGRA20 Enstrüman kablosu 3m

(0)
Orders (0)
425,00 TL

PlanetWaves PWGRA20 Enstrüman kablosu 3mÇıkış = teknolojisinde seçkin yoluyla kendi sesini en ince detayları bile doğru aktarımı yaparken seçici bir müzisyen ve en zorlu durumlar için oluşturulmuş, Planet Waves,güçlü bir dayanıklılık sağlar. Özel Serisi kablolar, ultra saf bükülü çift, son derece düşük kapasitans için özel olarak formüle kapsü..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)