Kurumsal Satış – İş Ortağı

Sazalisveris.com daki ürünleri satmak ister misiniz?

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek amacıyla iş ortaklığı programımıza dahil olmak isteyen firmalar ve kişiler için cevaplanmış sorularınızı paylaşıyoruz.

Ürün Entegrasyonu Yapıyor Musunuz?

Ürünlerimizin fotoğrafları, açıklamaları, güncel fiyatları ve stok durumlarını otomatik olarak sitenize XML aracılığıyla aktarım sağlayabilirsiniz.

Kargolama Süreniz Kaç Gündür?

Gün içerisinde saat 16:00’a kadar geçtiğiniz tüm siparişler aynı gün hazırlanıp kargo firmasına teslimatı yapılmaktadır.

Müşterilerimize Ürün Gönderimi Yapıyor Musunuz?

Anlaşma kapsamında ürünlerimizi sizin adınıza müşterilerinize kargo teslimatlarını gerçekleştirebiliriz.

Konsinye Satış Yapıyor Musunuz?

Konsinye satışımız yapılmamaktadır.

Komisyon Oranlarınız Nedir?

Komisyon oranlarımız görüşmelerden sonra karşılıklı olarak belirlenecektir.

Ürünlerin Garanti Süresi Var mı?

Sazalisveris.com sitesinde ki Halk Müzik Aletleri ve Sanat Müzik Aletlerinin imalatçı Saz Müzik Aletleri en az 2 yıl garantisi altındadır ve her ürünün kendi garanti koşulları geçerlidir.

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar.

Ürün İadesi Kabul Ediyor Musunuz?

Ürünlerimiz sizlere gönderilmeden önce kalite kontrol departmanımız tarafından onaylanmaktadır, bizden kaynaklı herhangi bir hata vb durumlarda ürün iadesi ve değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Enstrüman Aksesuarları hiç bir şekilde ürün iadesi kabul etmemekteyiz.

Ürün satışı için ne yapmam gerekiyor?

Bizimle info@sazalisveris.com  mail yoluyla veya 0 534 347 06 37 numara ile iletişimde bulunarak talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Karşılıklı anlaşma mukabilinde sözleşme yapılarak ürünlerimizi sitenizde satışını gerçekleştirmeye hemen başlayabilirsiniz.