Hakkımızda

Sazalisveris.com bir Saz Müzik Aletleri şirketidir. Biz, Saz Müzik Aletleri adıyla 1968 yılından beri Türk halk müziği enstrümanları üretiyoruz ve 20 yıldır da e-ticaret yapıyoruz. Sitemiz olan Sazalisveris.com, kendi ürettiğimiz Halk Müziği ve Sanat Müziği aletlerinin satışını yapmaktadır. Uzman ekibimiz, kaliteli ağaçlar ve malzemeler kullanarak, müzik aletlerimizi 3 yıl üzeri kurutarak üretmektedir.

Müziğin kişiler ve toplumlar üzerindeki katkılarını bilerek ve deneyimleyerek, 20 yılı aşkın süredir müzik aletleri satışımızla öncü olmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin her il, ilçe ve kasabasına, dünya geneline ise tüm noktalara ürünlerimizi güvenilir bir şekilde gönderiyoruz. Güvenin esas alındığı, sonuç odaklı bir yaklaşım ile ürettiğimiz müzik aletleri ve yarattığımız marka değeri sayesinde, sektördeki liderliğimizi korumayı hedefliyoruz.

İlkemiz, kaliteli, geniş ürün yelpazesi ve teknik açıdan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Bu doğrultuda, güvenilir, yaratıcı, çözüm odaklı, kalite ve teknolojik gelişmeleri takip eden, müşteri odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Bu hedeflerimiz sayesinde Türkiye’nin en büyük sanal etnik müzik aletleri marketlerinden olmayı başardık.

Sazalisveris.com, güvenilir ve gelişmiş bir e-ticaret uygulamasına sahiptir. Üyelerimizin kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutulmakta ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Ayrıca, security güvenlik duvarı ile banka ve kredi kartı bilgileri gizli tutularak daha güvenli bir alışveriş imkânı sunuyoruz. Üyelerimiz, istedikleri zaman üyeliklerini iptal edebilirler. Sipariş verilen ürünler, genellikle 1-3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilmektedir.

Halk müziği aletleri ve Sanat müziği aletlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Ürün iadeleri ise, ürün elinize ulaştıktan sonra sitemiz üzerinden 14 gün içerisinde yapılabilir.
Sazalisveris.com ailesi