Ud

Ud 

Ud modellerimiz Türk, Arap, Irak, Suriye udu olarak imalatı yapılmaktadır. Ud modelleri öğrenci`den profesyonele kadar çeşitleri mevcuttur,

Tekneler Maun, Dut, Kiraz, Kelebek, Pelesenk, Iroko, Ceviz, Paduk, Venge vb.

Cilalar Polyester, Polyester Mat

Klavyeler Kapaklar (ses tahtası): Ladin, Kanada Ladini, Köknar

Burgular: Abanoz, Pelesenk, PVC

Grid View:
Quickview

Saz 166B Türk Ud Maun

(0)
Orders (0)
4.320,00 TL

Saz 166B Türk Ud MaunYüksek ses kalitesine sahiptir.  Model Türk Udu MaunKapak Ladin FırınlanmışSap Ladin FırınlanmışSap MaunKlavye Abanoz Yada PelesenkTekne Maun FlotalıKafes PleksiKöprü Gürgen, Siyah BoyalıÜst Eşik Abanoz Yada PelesenkKlavye Genişliği Sap Üstü 3.8cm / Sap Altı 5.8cmSap Boyu 19.5cm / Tekne Boyu 49.5cm / Tekne Genişli 36-..

Quickview

Saz 166B-CE Türk Ud Ceviz

(0)
Orders (0)
4.455,00 TL

Saz 166B-CE Türk Ud CevizYüksek ses kalitesine sahiptir.  Model Türk UduKapak Ladin FırınlanmışSap Ladin FırınlanmışSap MaunKlavye Abanoz Yada PelesenkTekne Ceviz FlotalıKafes PleksiKöprü Gürgen, Siyah BoyalıÜst Eşik Abanoz Yada PelesenkKlavye Genişliği Sap Üstü 3.8cm / Sap Altı 5.8cmSap Boyu 19.5cm / Tekne Boyu 49.5cm / Tekne Genişli 36-..

Quickview

Saz 166B-LH Türk Ud Maun Solak

(0)
Orders (0)
4.320,00 TL

Saz 166B-LH Türk Ud Maun SolakYüksek ses kalitesine sahiptir. Solak olarak yapılmıştır. Model Türk Udu MaunKapak Ladin FırınlanmışSap Ladin FırınlanmışSap MaunKlavye Abanoz Yada PelesenkTekne Maun FlotalıKafes PleksiKöprü Gürgen, Siyah BoyalıÜst Eşik Abanoz Yada PelesenkKlavye Genişliği Sap Üstü 3.8cm / Sap Altı 5.8cmSap Boyu 19.5cm / Tekne Bo..

Quickview

Saz 166BG Türk Ud Maun Gitar Burgulu

(0)
Orders (0)
4.995,00 TL

Saz 166BG Türk Ud Maun Gitar BurguluYüksek ses kalitesine sahiptir. Model Türk Udu MaunKapak Ladin FırınlanmışSap Ladin FırınlanmışSap MaunKlavye Abanoz veya PelesenkTekne Maun FlotalıKafes PleksiKöprü Gürgen, Siyah BoyalıÜst Eşik Abanoz Yada PelesenkKlavye Genişliği Sap Üstü 3.8cm / Sap Altı 5.8cmSap Boyu 19.5cm / Tekne Boyu 49.5cm / Tekne Ge..

Quickview

Saz 166C-BM Türk Ud Maun-Siyah

(0)
Orders (0)
2.970,00 TL

Saz 166C-BM Türk Ud Maun-SiyahStandart Türk udu ölçülerinde yeni başlayan öğrenciler ve amatörler için tasarlanmıştır.Üzerinde ki parlak cila sayesinden udun aşınması önler, Sap kısmı standart ölçülerde olup eli yormaz ve mızrap vuruşları oldukça yumuşaktır.Model Türk Udu ÖğrenciKapak Ladin / Sap Maun / Klavye MaunTekne Maun - SiyahKafes PleksiSap ..

Quickview

Saz 166C-BS Türk Ud Ceviz-Siyah

(0)
Orders (0)
2.970,00 TL

Saz 166C-BS Türk Ud Ceviz-SiyahStandart Türk udu ölçülerinde yeni başlayan öğrenciler ve amatörler için tasarlanmıştır.Üzerinde ki parlak cila sayesinden udun aşınması önler, Sap kısmı standart ölçülerde olup eli yormaz ve mızrap vuruşları oldukça yumuşaktır.Model Türk Udu ÖğrenciKapak Ladin / Sap Maun / Klavye MaunTekne Ceviz - SiyahKafes PleksiSa..

Quickview

Saz 166C-CK Türk Ud Ceviz-Ihlamur

(0)
Orders (0)
2.835,00 TL

Saz 166C-CK Türk Ud Ceviz-IhlamurStandart Türk udu ölçülerinde yeni başlayan öğrenciler ve amatörler için tasarlanmıştır.Üzerinde ki parlak cila sayesinden udun aşınması önler, Sap kısmı standart ölçülerde olup eli yormaz ve mızrap vuruşları oldukça yumuşaktır.Model Türk Udu ÖğrenciKapak Ladin / Sap Maun / Klavye MaunTekne Ceviz-IhlamurKafes Pleksi..

Quickview

Saz 166C-LH Türk Ud Solak Maun-Ceviz

(0)
Orders (0)
2.970,00 TL

Saz 166C-LH Türk Ud Solak Maun-CevizSolak Olarak Tasarlanmıştır.Standart Türk udu ölçülerinde yeni başlayan öğrenciler ve amatörler için tasarlanmıştır.Üzerinde ki parlak cila sayesinden udun aşınması önler, Sap kısmı standart ölçülerde olup eli yormaz ve mızrap vuruşları oldukça yumuşaktır.Model Türk Udu ÖğrenciKapak Ladin / Sap Maun / Klavye Maun..

Quickview

Saz 166C-MC Türk Ud Maun-Ihlamur

(0)
Orders (0)
2.835,00 TL

Saz 166C-MC Türk Ud Maun-IhlamurStandart Türk udu ölçülerinde yeni başlayan öğrenciler ve amatörler için tasarlanmıştır.Üzerinde ki parlak cila sayesinden udun aşınması önler, Sap kısmı standart ölçülerde olup eli yormaz ve mızrap vuruşları oldukça yumuşaktır.Model Türk Udu ÖğrenciKapak Ladin / Sap Maun / Klavye MaunTekne Maun - IhlamurKafes Pleksi..

Quickview

Saz 166C-MW Türk Ud Maun-Ceviz

(0)
Orders (0)
2.835,00 TL

Saz 166C-MW Türk Ud Maun-CevizStandart Türk udu ölçülerinde yeni başlayan öğrenciler ve amatörler için tasarlanmıştır.Üzerinde ki parlak cila sayesinden udun aşınması önler, Sap kısmı standart ölçülerde olup eli yormaz ve mızrap vuruşları oldukça yumuşaktır.Model Türk Udu ÖğrenciKapak Ladin / Sap Maun / Klavye MaunTekne Maun - CevizKafes PleksiSap ..

Quickview

Saz AU1-CE Arap Ud Ceviz

(0)
Orders (0)
6.750,00 TL

Saz AU1-CE Arap Ud CevizArap Udları Stadart Arap Udu ölçülerinde orta seviye ve yüksek seviye müzisyenler için dizayn edilmiştir. Sap ve kapak 2 yıl kurutulup dikkatle yapılmıştırTekne ( Gövde ) ağaçı özenle seçilerek Amerikan Ceviz ağacından 19 dilim ağaç olarak yapılmıştır. Tekne yapım esnasında dilimlerin aralarına beyaz flota ( İnce Kaplama ) k..

Quickview

Saz AU1-MA Arap Ud Maun

(0)
Orders (0)
6.480,00 TL

Saz AU1-MA Arap Ud MaunArap Udları Stadart Arap Udu ölçülerinde orta seviye ve yüksek seviye müzisyenler için dizayn edilmiştir. Sap ve kapak 2 yıl kurutulup dikkatle yapılmıştırTekne ( Gövde ) ağaçı özenle seçilerek maun ağacından 19 dilim ağaç olarak yapılmıştır. Tekne yapım esnasında dilimlerin aralarına beyaz flota ( İnce Kaplama ) koyularak gö..

Quickview

Saz AU2-BK Arap Ud Siyah-Ceviz

(0)
Orders (0)
7.425,00 TL

Saz AU2-BK Arap Ud Siyah-CevizArap Udları Stadart Arap Udu ölçülerinde orta seviye ve yüksek seviye müzisyenler için dizayn edilmiştir. Sap ve kapak 2 yıl kurutulup dikkatle yapılmıştırKlavye ve Burgular Abanoz Yada Pelesenk ağacı kullanır, Oldukça sert ağaçlar olduğu için Çalım esnasında klavye aşınmamasını önler, akort esnasın da ise Soğuk-Sıcak ..

Stokta yok
Quickview

Saz AU2-CI Arap Ud Ceviz-Iroko

(0)
Orders (0)
6.210,00 TL

Saz AU2-CI Arap Ud Ceviz-IrokoArap Udları Stadart Arap Udu ölçülerinde orta seviye müzisyenler için dizayn edilmiştir. Sap ve kapak 2 yıl kurutulup dikkatle yapılmıştır.Tekne ( Gövde ) ağaçı özenle seçilerek ceviz-iroki ağacından 19 dilim ağaç olarak yapılmıştır.Klavye ve Burgular Abanoz Yada Pelesenk ağacı kullanır, Oldukça sert ağaçlar olduğu içi..

Quickview

Saz LS200 Türk Ud Abanoz-Zeytin

(0)
Orders (0)
7.425,00 TL

Saz LS200 Türk Ud Abanoz-ZeytinYüksek ses kalitesine sahiptir.  Model Türk UduKapak Ladin FırınlanmışSap CevizKlavye Abanoz Yada PelesenkTekne Abanoz - ZeytinKafes PleksiKöprü CevizÜst Eşik Abanoz Yada PelesenkKlavye Genişliği Sap Üstü 3.8cm / Sap Altı 5.8cmSap Boyu 19.5cm / Tekne Boyu 49.5cm / Tekne Genişli 36-37cm / Tekne Derinliği 18cm..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)