Sazalisveris.com olarak 20 yıl önce çıktığımız müzik aletleri satışı yolculuğumuza, kısa süre içerisinde kendi ürettiğimiz müzik aletlerimiz ile hem Halk Müziği hem de Sanat Müziği aletlerinin satışını yaparak, başlamış bulunuyoruz. Bu süre zarfında, birçok kişinin evine ve gönlüne giren müzik aletlerimiz, Saz müzik aletleri bünyesi altında, uzman ekibimiz tarafından, kaliteli ağaçlardan ve malzemeler ile 3 yıl üzeri kurutularak yapılmaktadır. Saz müzik aletleri olarak, müziğin kişiler ve toplumlar üzerinde ki katkılarını bilerek ve deneyimleyerek çıktığımız yolumuza 20 yılı aşkındır müzik aletleri satışımız ile öncü olmaya devam etmekteyiz. Portföyümüz de yer alan ürünlerimizin her birini Türkiye’de bütün il, ilçe ve kasabalarımıza, dünya da ise tüm noktalara gönderebilmekteyiz. Böylece, güvenin esas alındığı, sonuç odaklı bir yaklaşım ile ürettiğimiz müzik aletlerimizi, yarattığımız marka değeri sayesinde, sektördeki liderliğimizi korumayı hedefliyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren ilkemiz, kaliteli, geniş ürün yelpazesi ve teknik açıdan müşterilerimize en iyiyi sunmaktır. Ayrıca, güvenilir, yaratıcı, işbirlikçi, çözüm odaklı, kalite ve teknolojik gelişmeleri takip eden, ekibi ile takım çalışması içerisinde ve müşteri odaklı yapımız ile sizlere en iyi müzik aletlerini sunmak için çalışıyoruz. Tüm bu hedeflerimiz yerine getirmenin haklı gururu ile Türkiye’nin en büyük sanal müzik marketi olmayı başarmış bulunmaktayız.

Sazalisveris.com güvenilir ve gelişmiş e-ticaret uygulamasına önem vererek, internet ortamı alışverişini sizler için daha uygun ve güvenilir bir hale getirmiştir.  Üyelerimizin şahsi bilgileri kesinlikle gizli tutulmakta, 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Sazalisveris.com da, security güvenlik duvarı ile banka kart bilgileri ve kredi kart bilgileri gizli tutularak daha güvenli alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşamaktasınız. Ayrıca üyelerimizin, üyeliklerini diledikleri zaman iptal etme hakkını da saklı tutmaktayız. Sitemiz üzerinden sipariş verilen ürünler, 1 ile 3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilmektedir. Türkiye içerisinde 90TL’lik alışverişler de kargo ücretsiz yapılmaktadır. Saz müzik aletleri olarak, Halk müziği aletleri ve Sanat müziği aletlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Ürün iadeleriniz ise, ürün elinize geçtikten sonra, sitemiz üzerinden 14 gün içerisinde talep etmeniz durumunda yapılmaktadır. Sazalisveris.com ailesi olarak her daim müzik ile kalmanızı temenni eder bol müzikli günler dileriz.