Burgu Çeşitleri

Halk Müzik Aletleri ve Sanat Müzik Aletlerinin tüm burgu modelleri mevcuttur.
Grid View:
Quickview

Maxtone GM40S Mandolin ve Saz Burgusu

(0)
Orders (0)
200,00 TL

Maxtone GM40S Mandolin ve Saz Burgusu4+4 2 ad./ 1 set olarak satılır...

Quickview

Maxtone GM66S Cümbüş ve Ud Burgusu

(0)
Orders (0)
275,00 TL

Maxtone GM66S Cümbüş ve Ud Burgusu6+6 2 ad./ 1 set olarak satılır...

Quickview

Saz 720A Saz Burgusu Gürgen

(0)
Orders (0)
20,00 TL

Saz 720A Saz Burgusu GürgenSaz burgusu gürgen ağacından kurutularak imal edilmiştir. Kullanım esnasında akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır.Paket İçeriği 7 adet ( 1 Takım )Doğal malzemeler kullanılması sebebi ile renk tonları ve desenlerde farklılıklar olabilir...

Quickview

Saz 720DPS Saz Burgusu Pelesenk Sedefli

(0)
Orders (0)
150,00 TL

Saz 720DPS Saz Burgusu Pelesenk SedefliSaz burgusu pelesenk ağacından kurutularak imal edilmiştir. Kullanım esnasında diğer ağaçlara göre daha dayanıklıdır. Pelesenk ağacı sert bir ağaç olduğundan aşınmayı önler akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır.Saz burgusunun üstünde nokta sedef bulunmaktadır.Paket İçeriği 7 adet ( 1 Takım )Öneri : Kale..

Quickview

Saz 720DS Saz Burgusu Abanoz Sedefli

(0)
Orders (0)
150,00 TL

Saz 720DS Saz Burgusu Abanoz SedefliSaz burgusu abanoz ağacından kurutularak imal edilmiştir. Kullanım esnasında diğer ağaçlara göre daha dayanıklıdır. Abanoz ağacı sert bir ağaç olduğundan aşınmayı önler akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır.Saz burgusunun üstünde nokta sedef bulunmaktadır.Paket İçeriği 7 adet ( 1 Takım )Öneri : Kalem Tıraş..

Quickview

Saz 725P Saz Burgusu PVC

(0)
Orders (0)
28,00 TL

Saz 725P Saz Burgusu PVCSaz burgusu PVC ( Plastik ) imal edilmiştir. Kullanım esnasında oldukça rahat ve kolay akort yapılması için özel olarak yapılmıştır.Paket İçeriği 7 adet ( 1 Takım )..

Quickview

Saz 730AP Ud Burgusu PVC

(0)
Orders (0)
44,00 TL

Saz 730AP Ud Burgusu PVCUd burgusu PVC ( Plastik ) imal edilmiştir. Kullanım esnasında oldukça rahat ve kolay akort yapılması için özel olarak yapılmıştır.Paket İçeriği 11 adet ( 1 Takım )..

Quickview

Saz 730BS Ud Burgusu Abanoz Sedefli

(0)
Orders (0)
240,00 TL

Saz 730BS Ud Burgusu Abanoz SedefliUd burgusu abanoz ağacından kurutularak imal edilmiştir. Kullanım esnasında diğer ağaçlara göre daha dayanıklıdır. Ud ağacı sert bir ağaç olduğundan aşınmayı önler akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır.Ud burgusunun üstünde nokta sedef bulunmaktadır.Paket İçeriği 11 adet ( 1 Takım )Türk udu olarak 11 adet d..

Quickview

Saz 730CS Ud Burgusu Pelesenk Sedefli

(0)
Orders (0)
240,00 TL

Saz 730CS Ud Burgusu Pelesenk SedefliUd burgusu pelesenk ağacından kurutularak imal edilmiştir. Kullanım esnasında diğer ağaçlara göre daha dayanıklıdır. Pelesenk ağacı sert bir ağaç olduğundan aşınmayı önler akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır.Ud burgusunun üstünde nokta sedef bulunmaktadır.Paket İçeriği 11 adet ( 1 Takım )Türk udu olarak..

Quickview

Saz K20P Kemençe Burgusu PVC

(0)
Orders (0)
12,00 TL

Saz K20P Kemençe Burgusu PVC Karadeniz Kemençe burgusu PVC ( Plastik ) imal edilmiştir. Kullanım esnasında oldukça rahat ve kolay akort yapılması için özel olarak yapılmıştır.Paket İçeriği 3 adet ( 1 Takım )..

Quickview

Saz K25AB Kemençe Burgusu Abanoz Sedefli

(0)
Orders (0)
67,00 TL

Saz K25AB Kemençe Burgusu Abanoz SedefliKaradeniz Kemençe burgusu abanoz ağacından kurutularak imal edilmiştir. Kullanım esnasında diğer ağaçlara göre daha dayanıklıdır. Kemençe ağacı sert bir ağaç olduğundan aşınmayı önler akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır.Kemençe burgusunun üstünde nokta sedef bulunmaktadır.Paket İçeriği 3 adet ( 1 Tak..

Quickview

Saz K30PS Kemençe Burgusu Pelesenk Sedefli

(0)
Orders (0)
67,00 TL

Saz K30PS Kemençe Burgusu Pelesenk SedefliKaradeniz Kemençe burgusu Pelesenk ağacından kurutularak imal edilmiştir. Kullanım esnasında diğer ağaçlara göre daha dayanıklıdır. Pelesenk ağacı sert bir ağaç olduğundan aşınmayı önler akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır.Kemençe burgusunun üstünde nokta sedef bulunmaktadır.Paket İçeriği 3 adet ( ..

Quickview

Saz KBA Kanun Burgusu Abanoz Takım

(0)
Orders (0)
2.200,00 TL

Saz KBA Kanun Burgusu Abanoz TakımKanun burgusu abanoz ağacından imal edilmiştir. Kullanım esnasında diğer ağaçlara göre daha dayanıklıdır. abanoz ağacı sert bir ağaç olduğundan aşınmayı önler akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır. Soğuk ve sıcak havalardan etkilenmez.Paket İçeriği 80 adet ( 1 Takım )Öneri : Kalem Tıraş ile açılıp takılması ..

Quickview

Saz KBA-1 Kanun Burgusu Abanoz

(0)
Orders (0)
30,00 TL

Saz KBA-1 Kanun Burgusu AbanozKullanım esnasında diğer ağaçlara göre daha dayanıklıdır.Abanoz ağacı sert bir ağaç olduğundan aşınmayı önler akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır. Soğuk ve sıcak havalardan etkilenmez.Paket İçeriği 1 adet ( Tane olarak gönderilir.. )Öneri : Kalem Tıraş ile açılıp takılması veya Luthier tarafından montajı yapıl..

Quickview

Saz KKBA Klasik Kemençe Burgusu Abanoz

(0)
Orders (0)
250,00 TL

Saz KKBA Klasik Kemençe Burgusu AbanozKlasik Kemençe Burgusu abanoz ağacından imal edilmiştir. Kullanım esnasında diğer ağaçlara göre daha dayanıklıdır. Abanoz ağacı sert bir ağaç olduğundan aşınmayı önler akort bırakmaz ve kullanımı oldukça rahattır.Paket İçeriği 3 adet ( 1 Takım )Öneri : Kalem Tıraş ile açılıp takılması veya Luthier tarafından mo..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)